Dołącz do nas

DOŁĄCZ DO NAS

Dom Construction to miejsce dla ekspertów i pasjonatów budownictwa, którzy od pracy oczekują zarówno ambitnych wyzwań zawodowych, jak i poczucia bezpieczeństwa. W Dom Construction możesz liczyć na stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas i przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej. Chcesz pracować w doświadczonej, wiarygodnej i uznanej na rynku firmie budowlanej? Dołącz do naszej załogi!

Naszym pracownikom proponujemy:

 • Bezpieczeństwo pracy
  Bezpieczeństwo pracy
 • Rozwój pracowników
  Rozwój pracowników
 • Opieka medyczna
  Opieka medyczna
 • Ubezpieczenia pracownicze
  Ubezpieczenia pracownicze
 • Karta sportowa
  Karta sportowa
 • System motywacyjny
  System motywacyjny

REKRUTACJA W TRZECH KROKACH

 • WYŚLIJ CV
  WYŚLIJ CV

  Pamiętaj, aby oprócz nazw stanowisk podać również krótki opis obowiązków i wymienić projekty, w których brałaś/eś udział. Rozpoczynaj od najnowszych doświadczeń, staraj się wszystko zaprezentować w skondensowanej formie. Użyteczna będzie również informacja o charakterze firmy, w której pracujesz/pracowałaś/eś (np. podwykonawca wyspecjalizowany w wykończeniach, generalny wykonawca itd.)

  Wypełnij kwestionariusz. Zaznacz stanowisko czy projekt, którym jesteś zainteresowany/a. Napisz co jest dla Ciebie ważne i co Cię motywuje w pracy.

 • POROZMAWIAJMY
  POROZMAWIAJMY

  Rozpatrujemy wszystkie zgłoszenia, lecz na koleje etapy rekrutacji możemy zaprosić tylko wybrane osoby. Wówczas zadzwoni do Ciebie osoba z działu HR, aby porozmawiać o Twoich motywacjach, oczekiwaniach czy dotychczas napotkanych wyzwaniach zawodowych.

 • SPOTKAJMY SIĘ
  SPOTKAJMY SIĘ

  Ostatni etap rekrutacji to spotkanie z Twoim potencjalnym przełożonym w siedzibie głównej firmy lub w biurze budowy. Będzie on chciał poznać bezpośrednio Ciebie i Twoje doświadczenia, a także przedstawić specyfikę pracy w dziale i na rozpatrywanym stanowisku oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.

 • WITAJ W DOM CONSTRUCTION!
  WITAJ W DOM CONSTRUCTION!

  Jeśli to właśnie Ciebie potrzebujemy do naszego zespołu, dział HR skontaktuje się z Tobą, potwierdzi warunki zatrudnienia i przeprowadzi Cię przez proces przygotowania do pracy.
  Witamy w naszej ekipie!

Aplikuj

Aplikuj

Nie znalazłeś dopasowanego stanowiska wśród aktualnych ofert? Jesteśmy otwarci na aplikacje osób, które widzą w naszej firmie perspektywy do rozwoju. Jeśli chcesz z nami pracować, wyślij CV korzystając z otwartego formularza. Czytamy każde zgłoszenie. Zapraszamy do aplikowania.

Masz pytania?

Napisz do nas, a my szybko wrócimy z odpowiedzią.

formularz zgłoszeniowy