RZETELNY WYKONAWCA

RZETELNY WYKONAWCA

Dom Construction jest generalnym wykonawcą inwestycji realizowanych przez Grupę Kapitałową Dom Development w Warszawie i Wrocławiu. Spółka powołana została w 2018 roku, aby gwarantować pełne bezpieczeństwo realizowanych projektów inwestycyjnych – zgodność z budżetem i terminowość, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości obowiązujących w Grupie Dom Development.

O firmie

 • WIARYGODNY PARTNER
  WIARYGODNY PARTNER

  Dom Construction należy do Grupy Kapitałowej Dom Development, której filarem jest największy i jeden z najdłużej działających deweloperów w Polsce. Grupa zajmuje znaczącą pozycję na rynku budownictwa mieszkaniowego i gwarantuje bezpieczeństwo prawne oraz finansowe inwestycji. Wiarygodność i dobra opinia umożliwiają nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowej współpracy z najlepszymi podwykonawcami i dostawcami.

 • STABILNY PRACODAWCA
  STABILNY PRACODAWCA

  Jako organizacja o ugruntowanej pozycji rynkowej, ze stabilną sytuacją finansową i gwarancją ciągłości zleceń w ramach Grupy Kapitałowej Dom Development, spółka zapewnia pracownikom wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego. Praca w Dom Construction to bezpieczeństwo zatrudnienia, terminowość płac i szeroka gama benefitów pracowniczych.
   

 • FLAGOWE PROJEKTY
  FLAGOWE PROJEKTY

  Pierwsze projekty zrealizowane przez Dom Construction to Apartamenty Dolny Mokotów oraz najnowsze etapy osiedla Żoliborz Artystyczny. Pierwsza inwestycja stanowi przykład eleganckiej i nowoczesnej architektury o wysokim standardzie. Z kolei Żoliborz Artystyczny to kontynuacja niezwykłego, wielokrotnie nagradzanego projektu, łączącego nowoczesną architekturę ze sztuką.

 • WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA
  WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

  Budowa z pewnością może i powinna być miejscem bezpiecznej pracy. Dlatego pracownicy Dom Construction stale podnoszą swoje kwalifikacje w tej dziedzinie, a firma wdraża nowe rozwiązania techniczne i organizacyjne. Do udziału w szkoleniach z zakresu BHP zapraszani są także pracownicy podwykonawców. Cel jest wspólny – zrealizować projekt w terminie, w najlepszej jakości, a przede wszystkim – bezpiecznie i bez wypadków.

Masz pytania?

Napisz do nas, a my szybko wrócimy z odpowiedzią.

formularz zgłoszeniowy